Register

Register: Méér dan Larynxmanipulatie

Wilt u hier ook uw praktijk vermeld hebben of heeft u een wijziging, mail dit dan naar L.pascal@einders.nl

Naam
Telefoon
E-mail
Cursusjaar / terugkomdag
Praktijknaam
Plaats
Bakker-Kruithof, Nanda
033-4950847
info@logopediepraktijkleusden.nl
2018
Logopedie Leusden
Leusden
Bal, Marga
038-4981111
m.bal@vogellanden
2018
Revalidatie Vogellanden
Zwolle
Bastin, Désirée
06-20503747
 
2007/2016
Logopediepraktijk Bastin & Partners
Raamsdonksveer
Beernink, Kyra
06-53567994
kyra@twentsch-lc.nl
2018
Twentsch Logopedie Centrum
Enschede
Benders-Debetz, Nicolle
045-5465360
 
2008/2016
Logopedie Benders
Kerkrade
Boons, Kim
06-43100739
 
2017
 
Bots, Justine
010-4197135
justinebots@gmail.com
2016
Logopediepraktijk Rotterdam-Zuid
Rotterdam
Camps, Eveline
06-36240552
eveline@logopediecoachingheuvelland.nl
2011/2015
Logopedie en Coaching Heuvelland
Gulpen
Chorus, Lisette
06-28633133
lisette@logopediepraktijkzk.nl
2018
Logopediepraktijk Zuid Kennemerland
Bennebroek/Hillegom
Creemers, Stephanie
06-27474740
s.creemers@logopediesamenspraak.nl
2008/2016
Logopedie Samenspraak
Geleen
Dekker, Nicole
06-27371750
nicoledekker8@gmail.com
2018
Logopedie de Brug
Lochem
Delsing MSc, Henriëtte
06-55174531
delsing.h@xs4all.nl
2010/2018
 
Dorgelo-Koopman, Marissa
0314-356996
 
2014/2016
Logopedie Berghuis
Wehl
Draibas-van den Boom, Carlijn
06-24959002
carlijndraibas@gmail.com
2017
RSZK
Bladel
Flecken, Colette
045-5428541
info@logopedie-kerkradew.nl
2017
Logopediepraktijk Kerkrade-West
Kerkrade
Fransen, Ingrid
 
 
2008/2015
Logopediepraktijk I. Fransen
Venray
Frelier, Marjolein
06-20855144
frelier@rdgg.nl
2018
Logopedie Voorburg
Voorburg
Gerrits-Vonk, Wilma
0162-370544
 
2007/2015
Logopediecentrum Dongen
Dongen
Goor, Jorinde
06-45856800
jorinde@live.nl
2018
Logopediepraktijk J. van Es
Dordrecht
Grünning, Myra
06-24922078
info@myragrunning.nl
2015
Myra Grünning
Amsterdam
Haisma, Evelyn
06-13040428
evelyn.haisma@lc-renes.nl
2018/2018
Praktijk voor logopedie Astrid Renes
Velp
Heemeijer, Vera
06-515364943
vera.heemeijer@gmail.com
2016
Logopedische Praktijk Heemeijer
Borne en Buchten
Hendrikx-Overgaauw, Marije
06-25528903
 
2018
Marije Hendrikx-Overgaauw
Arnhem
Hendrix-Thijssen, Kristel
077-3782840
 
2008/2018
Logopedisch Centrum Blerick
Venlo/Blerick
Hogebrink, Myrthe
023-5761331
mhogebrink@nieuwunicum.nl
2018
Nieuw Unicum
Zandvoort
Jansen-Boldewijn, Alma
06-36392924
info@logopediebijsteren.nl
2016
Logopediepraktijk Bijsteren
Putten
Joosten, Chrystel
06-10587479
joostenchrystel@gmail.com
2018
Florence
Den Haag
Kaandorp, Josephine
06-20920871
info@josephinekaandorp.nl
2012/2018
Logopediepraktijk Harenkarspel
Tuitjenhorn
Koster-Schreij, Fieke
0575-572941
fieke@logopediedeweerklank.nl
2015
Logopedisch Centrum De Weerklank
Warnsveld
Last, Jojanneke
06-20118854
jlast@flevoziekenhuis.nl
2018
Flevoziekenhuis, Poli KNO
Almere
Manje, Bernard
030-6701440
info@fysiocratie.nl
2017
Fysiocratie Fysio- & Manuele Therapie
Utrecht
Meijers, Kristel
06-45488820
kmeijers@rap-zorg.nl
2017
RAP (Revalideren Activeren Participeren)
Heerlen
Menke, Iris
06-14997809
 
2007/2016
 
Miske, Esther
 
esther.miske@beweging3.nl
2018
Beweging 3.0 / Logopedie Flevoland
Amersfoort / Almere
Nefs-Smits, Vera
06-23090210
Veertjesmits@gmail.com
2018
Logopediepraktijk Stadspolders
Dordrecht
Nijboer-Kruisselbrink, Corti
 
 
2009/2015
Logopedie 't Dijkhuis
Borne
Nijssen, Monique
 
 
2016
Logopediepraktijk Brunssum
Peijnenburg, Carly
013-5392891
 
2015
 
Possen, Sifra
020-6342060
sifra@lpoudnoord.nl
2018
Logopediepraktijk Oud Noord
Amsterdam
Rozeman, Tanja
026-2135470
tanja@logopedierozeman.nl
2016
Logopedie Rozeman
Westervoort
Schalks-Smits, Ans
06-33177227
ans-logopedie-centrum.nl
2017
Praktijk voor Logopedie 't Centrum
Boxtel
Sevens, Lindy
06-18977797
 
2015/2016
 
Sonneschein-Bindels, Janine
 
 
2016/2018
Précom Logopedie
Stappers-Dijkman, Ester
077-3980558
stappers@hetnet.nl
2014/2015
Logopediepraktijk Stappers-Dijkman
Horst
Theunissen-van Hout, Lucienne
06-20552069
 
2009/2015
Logopedie Grave
Grave
Verhaar, Miriam
 
info@logopediepraktijkzwaag.nl
2012/2016
Logopediepraktijk Zwaag
Zwaag
Verhagen, Lilian
06-21461435
 
2018
 
Verkade, Martine
06-53872691
m.verkade@zorgspectrum.nl
2018
Zorgspectrum
Houten
Vink-Jonker, Gerda
0418-540594
info@spreekatelier.nl
2018/2018
SpreekAtelier, logopedie-stemtraining-coaching
Zaltbommel
Vonder, Goedele
06-29479571
goedele.vonder@gmail.com
2017
Logopediepraktijk Best
Best
Vossen, Astrid
06-57369975
astrid@logopediecatherina.nl
2016
Logopedie Catharina
Haarlem
Vrolings, Rachelle
 
 
2016
 
Wesselink, Marjan
0318-690074
logo.wesselink@hetnet.nl
2017
Logopediepraktijk Wesselink
Ede
Wismans-Coenders, Gertie
077-3988012
gert@logopediebeurskens.nl
2017
Logopediepraktijk Gertie Beurskens
Horst
Zijlstra, Martien
06-34642000
 
2015
Logopediepraktijk Martien Zijlstra
Groningen
de Leeuw-Logister, Mieke
045-5740722
miekedeleeuw@hotmail.com
2006/2018
Praktijk voor Logopedie
Heerlen
de Meijer-Meijer, Chantal
013-4655259
 
2009/2015
Tweestedenziekenhuis
Tilburg
de Ruijter-Zufang, Saskia
077-8509842
 
2006/2015
Logopediepraktijk S. de Ruijter-Zufang
Reuver
de Visser, Mariska
 
 
2016
Novicare B.V.
van Ast, Lotte
06-13943983
l.vanast@skbwinterswijk.nl
2018
SKB - Streekziekenhuis Koningin Beatrix
Winterswijk
van Beem-van Goeverden, Elsbeth
079-3229373
evanbeem@logopediezoetermeer.nl
2018
Logopediepraktijk Ponyweide
Zoetermeer
van Bokhoven, Susanne
06-19439336
susannevanbokhoven@outlook.com
2018
Logopedie Grave
Grave
van Breugel, Pieter
06-50989795
pieter@logopediepraktijkpunt.nl
2016/2018
Logopediepraktijk Punt
Zwijndrecht
van Cleef, Patricia
074-2775117
patricia@logopediehasselo.nl
2015
Logopediepraktijk P.S. van Cleef
Hengelo
van Dam-van Driel, Marlies
06-18911046
marlieslogopedist@solcon.nl
2014/2017
Logopediepraktijk De Praatstoel
Ridderkerk
van Dijk, Karin
06-54688011
vandkarin@hotmail.com
2018
Logopedie Ploumen
Arnhem
van Driel, Elaine
030-6958558
evandriel@planet.nl
2016/2017
E. van Driel
Zeist
van Es, Wilma
0416-272874
wilma@totaallogopedie.nl
2009/2017
Logopediepraktijk Pannenhoef - Koetshuis - Het Centrum
Kaatsheuvel
van Esveld, Rianne
036-5230681
rianne@inalmerelogopedie.nl
2016/2017
In Almere Logopedie
Almere
van Ginkel, Eva
06-34385160
info@evavanginkel.nl
2018
Logopedie Poolman en Smal
Renkum
van Heerde, Marieke
06-22376745
logopedievanheerde@xs4all.nl
2016
Logopediepraktijk Marieke van Heerde
Ede
van Kooten, Sophie
06-51099553
sophie.v.k@live.nl
2018
Logopediepraktijk Buma-Houtman
Bennekom/Veenendaal
van Langh, Irene
0162-430429
i.van.langh@rivas.nl
2006/2017
Rivas Zorggroep
Sliedrecht
van Rhijn, Corinne
06-6342060
corinne@lpoudnoord.nl
2018
Logopediepraktijk Oud Noord
Amsterdam
van Woudenberg, Heleen
 
hvanwoudenberg@planet.nl
2018
Logopedie Rijswijk/Voorburg
Rijswijk/Voorburg
van den Bosch, Lian
040-2552058
lian@spraakentaal.nl
2014/2015
Allround Logopedie Sanne Dingemans
Eindhoven
van den Slokkers-Berg, Alet
010-4749363
alet@stemoptimaal.nl
2012/2018
Logopediepraktijk Vlaardingen / Stem Optimaal
Vlaardingen
van der Brugh, Stephanie
0412-672229
stephanie.vanderbrugh@brabantzorg.eu
2016/2017
BrabantZorg, de Wellen
Oss
× Home Einders Educatie Educatie op maat Cursus agenda Links Wist u dat...? Contact Cursussen Inschrijven Register