Register

Register: Méér dan Larynxmanipulatie

Wilt u hier ook uw praktijk vermeld hebben of heeft u een wijziging, mail dit dan naar L.pascal@einders.nl

Naam
Telefoon
E-mail
Cursusjaar / terugkomdag
Praktijknaam
Plaats
Analbers, Karin
06-46188264
karin@logopedie-direct.nl
2019
Logopedie Direct
Hengelo
Arends-Coppoolse, Judith
06-16264678
j.j.arends@treant.nl
2019
Treant Zorggroep, locatie de Horst
Emmen
Bakker-Kruithof, Nanda
033-4950847
info@logopediepraktijkleusden.nl
2018
Logopedie Leusden
Leusden
Bal, Marga
038-4981111
m.bal@vogellanden
2018
Revalidatie Vogellanden
Zwolle
Bartels, Wil
0524-512151
info@logopedie-coevorden.nl
2019
Logopediepraktijk Coevorden
Coevorden
Bastin, Désirée
06-20503747
 
2007/2016
Logopediepraktijk Bastin & Partners
Raamsdonksveer
Beernink, Kyra
06-53567994
kyra@twentsch-lc.nl
2018
Twentsch Logopedie Centrum
Enschede
Benders-Debetz, Nicolle
045-5465360
 
2008/2016
Logopedie Benders
Kerkrade
Beukers, Tineke
06-51648538
tineke.beukers@laverhof.nl
2018
Laverhof
Heeswijk-Schijndel-Uden
Boekema, Susanne
06-52303073
susanneboekema@hotmail.com
2019
Oetara
Veendam
Boogaard, Chiara
06-40357372
c.boog@outlook.com
2019
Logopedie Culemborg
Culemborg
Boons, Kim
06-43100739
 
2017
 
Borreman, Fleur
0474-278185
fleur.borreman@gmail.com
2018
Fleur Borreman Logopedie
Brasschaat (B)
Boshoven, Fiona
06-13091805
f.boshoven@libranet.nl
2019
Libra Revalidatie & Audiologie locatie Blixembosch
Eindhoven
Boskamp, Ellen
06-82083817
logopedie.ellen@outlook.com
2019
Logopediepraktijk Ellen
Afferden
Bots, Justine
010-4197135
justinebots@gmail.com
2016
Logopediepraktijk Rotterdam-Zuid
Rotterdam
Breman, Sandra
06-41546558
sandra.breman@beweging3.nl
2019
Beweging 3.0
Amersfoort
Brouwer, Kirsten
06-42607840
kirsten.brouwer@nb.nl
2019
Noorderbreedte Revalidatie
Leeuwarden
Bräuner, Willy
0223-696246
w.brauner@nwz.nl
2019
Noordwest Ziekenhuisgroep
Den Helder
Camps, Eveline
06-36240552
eveline@logopediecoachingheuvelland.nl
2011/2015
Logopedie en Coaching Heuvelland
Gulpen
Chorus, Lisette
06-28633133
lisette@logopediepraktijkzk.nl
2018
Logopediepraktijk Zuid Kennemerland
Bennebroek/Hillegom
Creemers, Stephanie
06-27474740
s.creemers@logopediesamenspraak.nl
2008/2016
Logopedie Samenspraak
Geleen
Dekker, Nicole
06-27371750
nicoledekker8@gmail.com
2018
Logopedie de Brug
Lochem
Delsing MSc, Henriëtte
06-55174531
delsing.h@xs4all.nl
2010/2018
 
Dijkstra, Harriëtte
06-19270350
logodijkstra@xs4all.nl
2019
Logopediepraktijk Prins / Logopediepraktijk Inge Meijwaard-Dransen
Surhuisterveen/Feanwâlden
Dorgelo-Koopman, Marissa
0314-356996
 
2014/2016
Logopedie Berghuis
Wehl
Dortmans, Mariëlle
06-14066866
mybodyvox@gmail.com
2018
MyBodyVox
Eindhoven
Draibas-van den Boom, Carlijn
06-24959002
carlijndraibas@gmail.com
2017
RSZK
Bladel
Flecken, Colette
045-5428541
info@logopedie-kerkradew.nl
2017
Logopediepraktijk Kerkrade-West
Kerkrade
Fransen, Ingrid
 
 
2008/2015
Logopediepraktijk I. Fransen
Venray
Frelier, Marjolein
06-20855144
frelier@rdgg.nl
2018
Logopedie Voorburg
Voorburg
Gerrits-Vonk, Wilma
0162-370544
 
2007/2015
Logopediecentrum Dongen
Dongen
Goor, Jorinde
06-45856800
jorinde@live.nl
2018
Logopediepraktijk J. van Es
Dordrecht
Greupink, Minke
020-5992873
m.c.greupink@owg.nl
2019
OWG
Amsterdam
Grünning, Myra
06-24922078
info@myragrunning.nl
2015
Myra Grünning
Amsterdam
Guit, Hanny
06-20360029
hanny@hannyguit.nl
2019
 
Ha, Hoa
06-40976198
hoa.ha@sevagram.nl
2018
Stichting Sevagram
Heerlen
Haisma, Evelyn
06-13040428
evelyn.haisma@lc-renes.nl
2018/2018
Praktijk voor logopedie Astrid Renes
Velp
Haring, Fatima
072-5483290
f.haring@nwz.nl
2019
Noordwest Ziekenhuisgroep
Alkmaar
Heemeijer, Vera
06-515364943
vera.heemeijer@gmail.com
2016
Logopedische Praktijk Heemeijer
Borne en Buchten
Hems-Vermeer, Carlijn
013-5717563
carlijnvermeer@hotmail.com
2019
Logopediepraktijk Tilburg
Tilburg
Hendrikx-Overgaauw, Marije
06-25528903
 
2018
Marije Hendrikx-Overgaauw
Arnhem
Hendrix-Thijssen, Kristel
077-3782840
 
2008/2018
Logopedisch Centrum Blerick
Venlo/Blerick
Hensen, Simone
06-42047597
hensenlogopedie@gmail.com
2018
Logopediepraktijk M. van Rensch
Venlo
Heukers, Alide
0223-696246
a.heukers@nwz.nl
2019
Noordwest Ziekenhuisgroep
Den Helder
Heus, Ilse
06-14529945
logopedie@ilseheus.nl
2019
Bestemming Bereikt Trainingen & Logopedie
Utrecht
Hilverink, Birgit
06-44148121
birgit-hilverink@gmail.com
2018
Logopediepraktijk Oost Gelre
Lichtenvoorde
Hoefnagel, Emiel
06-23467110
emielhoefnagel@gmail.com
2019
Logopediepraktijk Hatert
Nijmegen
Hogebrink, Myrthe
023-5761331
mhogebrink@nieuwunicum.nl
2018
Nieuw Unicum
Zandvoort
Hollander, Petra
06-54711775
info@logopedie-geldermalsen.nl
2019
Logopediepraktijk Geldermalsen
Geldermalsen
Hoppenbrouwers, Lieke
0032-33543494
lieke@groepspraktijkkompas.be
2019
Groepspraktijk Kompas BV
Schoten
Hovens, Fenna
06-20727337
f.hovens@zuyderland.nl
2018
Zuyderland Zorgcentra
Geleen
Hurkens, Fabienne
06-29351890
fabienne@logopediepraktijkheijnen.nl
2019
Logopediepraktijk Heijnen
Venray
Jansen-Boldewijn, Alma
06-36392924
info@logopediebijsteren.nl
2016
Logopediepraktijk Bijsteren
Putten
Jonker, Rosa
06-47771044
jonkerrosa@hotmail.com
2019
Revalidatiecentrum Klimmendaal
Arnhem
Jonkers, Hilde
06-18494656
hilde@logopedica.nl
2019
Logopédica
Roermond
Joosten, Chrystel
06-10587479
joostenchrystel@gmail.com
2018
Florence
Den Haag
Kaandorp, Josephine
06-20920871
info@josephinekaandorp.nl
2012/2018
Logopediepraktijk Harenkarspel
Tuitjenhorn
Knuever, Leonie
040-2552058
leonie@spraakentaal.nl
2018
Allround Logopedie Sanne Dingemans
Eindhoven
Koster-Schreij, Fieke
0575-572941
fieke@logopediedeweerklank.nl
2015
Logopedisch Centrum De Weerklank
Warnsveld
Krijger, Judith
06-28280637
judithkrijger@icloud.com
2019
Judith Krijger
Amsterdam
Kuizenga, Robert
06-41293385
robert@sento.nl
2018
Sento Medical
Amsterdam
Kylstra, Yolande
06-34241225
info@adempunt.nl
2019
Adempunt
Lampe, Mandy
06-22316150
mandy-campe@hotmail.com
2018
Vitalis Woonzorg Groep
Eindhoven
Last, Jojanneke
06-20118854
jlast@flevoziekenhuis.nl
2018
Flevoziekenhuis, Poli KNO
Almere
Maliepaard, Jorine
010-2913625
maliepaardjz@maasstadziekenhuis.nl
2019
Maasstad Ziekenhuis
Rotterdam
Manje, Bernard
030-6701440
info@fysiocratie.nl
2017
Fysiocratie Fysio- & Manuele Therapie
Utrecht
Marshall, Marijn
06-24730399
marijnbant@hotmail.com
2019
 
Meijers, Kristel
06-45488820
kmeijers@rap-zorg.nl
2017
RAP (Revalideren Activeren Participeren)
Heerlen
Menke, Iris
06-14997809
 
2007/2016
 
Meuris, Sheila
06-28925812
sheilameuris@logoenco.nl
2019
Logo & Co
Bunde
Miske, Esther
 
esther.miske@beweging3.nl
2018
Beweging 3.0 / Logopedie Flevoland
Amersfoort / Almere
Nefs-Smits, Vera
06-23090210
Veertjesmits@gmail.com
2018/2019
Logopediepraktijk Stadspolders
Dordrecht
Niering, Dorine
06-21537005
info@dorineniezing.nl
2019
Logopediepraktijk Jordaan
Amsterdam
Nijboer-Kruisselbrink, Corti
 
 
2009/2015
Logopedie 't Dijkhuis
Borne
Nijssen, Monique
 
 
2016
Logopediepraktijk Brunssum
Nouwens, Femke
010-7033210
fnouwens@rijndam.nl
2019
Rijndam Revalidatie, locatie EMC
Rotterdam
Overdorp, Michelle
023-5385675
info@michelleoverdorp.nl
2018
logopedie stemtherapie mindfulness zijnsorientatie
Santpoort-Noord
Peijnenburg, Carly
013-5392891
 
2015
 
Pielanen-Krijn, Virginie
045-5283226
v.pielanen@adelante-zorggroep.nl
2018
Adelante Volwassenenrevalidatie & arbeidsreïntegratie
Hoensbroek
Pijnenburg, Angela
0492-595620
apijnenburg@elkerliek.nl
2019
Elkerliek Ziekenhuis
Helmond
Plompen, Carolien
06-19582289
carolienplompen@hotmail.com
2019
SDW
Roosendaal
Possen, Sifra
020-6342060
sifra@lpoudnoord.nl
2018
Logopediepraktijk Oud Noord
Amsterdam
Posthumus-Veenstra, Janneke
058-2865614
janneke.posthumus@znb.nl
2019
Noorderbreedte Revalidatie
Leeuwarden
Puts-Schreurs, Lianne
06-15684960
lianneschreurs@hotmail.com
2019
Proteion
Horn
Rozeman, Tanja
026-2135470
tanja@logopedierozeman.nl
2016
Logopedie Rozeman
Westervoort
Schaapveld, Brigitte
013-5333306
b.schaapveld@telfort.nl
2018
Logopediepraktijk Schaapveld
Berkel-Enschot
Schalks-Smits, Ans
06-33177227
ans-logopedie-centrum.nl
2017
Praktijk voor Logopedie 't Centrum
Boxtel
Scheepers, Janine
06-58768408
janine@logopediecornelussen.nl
2019
Logopediepraktijk Cornelussen
Maastricht
Schellen, Charlotte
0032-33446998
info@logo-plus.be
2018
Logo+
Antwerpen-Berchem
Seijerlin-Vromans, Karlijn
06-22231698
karlijnvromans@hotmail.com
2019
Het Spectrum
Dordrecht
Sevens, Lindy
06-18977797
 
2015/2016
 
Slotboom, Fenna
06-16341229
f.slotboom@woonzorggroepsamen.nl
2019
Woonzorggroep Samen
Schagen
Sonneschein-Bindels, Janine
 
 
2016/2018
Précom Logopedie
Sperling, Steffie
06-55955071
steffie@sperlinglogopedie.nl
2019
Logopediepraktijk Sperling
Ouddorp
Stam-van der Lem, Gabriëlle
071-5828580
gastam@alrijne.nl
2019
Alrijne Ziekenhuis
Leiderdorp (Leiden)
Stappers-Dijkman, Ester
077-3980558
stappers@hetnet.nl
2014/2015
Logopediepraktijk Stappers-Dijkman
Horst
Suurmond-Schoonaard, Samantha
06-36154507
logopediepraktijkschoonaard@gmail.com
2019
Logopediepraktijk Schoonaard
Vlissingen
Swier, Sarah-Moon
06-34334517
sarah@centrumvoorlogopedie.nl
2019
Centrum voor Logopedie
Rotterdam
Sybrandy-Bolmer, Danielle
06-36221656
dbolmer@live.nl
2019
Fytac
Meppel
Theunissen-van Hout, Lucienne
06-20552069
 
2009/2015
Logopedie Grave
Grave
Vergeer, Annemieke
06-12998854
info@logopedietriangel.nl
2019
Logopediepraktijk Triangel
Waddinxveen
Verhaar, Miriam
 
info@logopediepraktijkzwaag.nl
2012/2016
Logopediepraktijk Zwaag
Zwaag
Verhagen, Lilian
06-21461435
 
2018
 
Verkade, Martine
06-53872691
m.verkade@zorgspectrum.nl
2018
Zorgspectrum
Houten
Versteeg, Kim
06-48156446
k.versteeg@laurens.nl
2019
Laurens Intermezzo
Rotterdam
Vink-Jonker, Gerda
0418-540594
info@spreekatelier.nl
2018/2018
SpreekAtelier, logopedie-stemtraining-coaching
Zaltbommel
Vonder, Goedele
06-29479571
goedele.vonder@gmail.com
2017
Logopediepraktijk Best
Best
Vossen, Astrid
06-57369975
astrid@logopediecatherina.nl
2016
Logopedie Catharina
Haarlem
Vossen-Vaes, Kristel
06-28447573
kristel.vaes@sevagram.nl
2018
Stichting Sevagram
Heerlen
Vrolings, Rachelle
 
 
2016
 
Wassenaar-Dam, Christl
06-23085970
christl.wassenaar@znwv.nl
2019
ZNWV
Wentink, Carla
020-4964607
mail@logopediepraktijkcalawentink.nl
2019
Logopediepraktijk Carla Wentink
Ouderkerk aan de Amstel
Wesselink, Marjan
0318-690074
logo.wesselink@hetnet.nl
2017
Logopediepraktijk Wesselink
Ede
Wismans-Coenders, Gertie
077-3988012
gert@logopediebeurskens.nl
2017
Logopediepraktijk Gertie Beurskens
Horst
Woldman-van Dellen, Paulien
06-82157859
paulien.woldman@kwadrantgroep.nl
2019
Kwadrantgroep
Burgum
Wouters, Alissa
06-12290536
alissa@logopedica.nl
2018
Logopédica
Roermond
Zijlstra, Martien
06-34642000
mfzijlstra@hotmail.com
2015/2019
Logopediepraktijk Martien Zijlstra
Groningen
Zwart, Nanna
06-23539313
nanna.zwart@nb.nl
2019
Noorderbreedte Revalidatie
Harlingen/Grou/Kollum
de Bruijn, Marieke
088-9208228
m.de.bruijn@heliomare.nl
2018
Heliomare
Wijk aan Zee
de Jong, Antsje
06-57872310
a.de.jong@kwadrantgroep.nl
2019
Behandelteam Kwadrantgroep
Leeuwarden e.o.
de Jong - Vlahakis, Jannoula
06-20478975
jannoulavlahakis@gmail.com
2019
Beweging 3.0
Amersfoort
de Leeuw-Logister, Mieke
045-5740722
miekedeleeuw@hotmail.com
2006/2018
Praktijk voor Logopedie
Heerlen
de Meijer-Meijer, Chantal
013-4655259
 
2009/2015
Tweestedenziekenhuis
Tilburg
de Ruijter-Zufang, Saskia
077-8509842
 
2006/2015
Logopediepraktijk S. de Ruijter-Zufang
Reuver
de Visser, Mariska
 
 
2016
Novicare B.V.
de Vries, Sigrid
06-82158138
sigrid.de.vries@kwadrantgroep.nl
2019
Kwadrantgroep
Burgum
te Meij, Marie-Jeanne
06-41647904
m.meij@adelante-zorggroep.nl
2018
Adelante Volwassenenrevalidatie & arbeidsreïntegratie
Hoensbroek
van Ast, Lotte
06-13943983
l.vanast@skbwinterswijk.nl
2018
SKB - Streekziekenhuis Koningin Beatrix
Winterswijk
van Beeck Calkoen-Jansen, Jacintha
088-3132231
j.vanbeek@libranet.nl
2019
Libra Revalidatie & Audiologie locatie Blixembosch
Eindhoven
van Beem-van Goeverden, Elsbeth
079-3229373
evanbeem@logopediezoetermeer.nl
2018
Logopediepraktijk Ponyweide
Zoetermeer
van Bokhoven, Susanne
06-19439336
susannevanbokhoven@outlook.com
2018
Logopedie Grave
Grave
van Breugel, Pieter
06-50989795
pieter@logopediepraktijkpunt.nl
2016/2018
Logopediepraktijk Punt
Zwijndrecht
van Cleef, Patricia
074-2775117
patricia@logopediehasselo.nl
2015
Logopediepraktijk P.S. van Cleef
Hengelo
van Dam-van Driel, Marlies
06-18911046
marlieslogopedist@solcon.nl
2014/2017
Logopediepraktijk De Praatstoel
Ridderkerk
van Deijne, Saskia
06-57583355
logopedie-meierijstad@brabantzorg.eu
2019
Brabant Zorg, Expertise Meierijstad
Veghel/Uden
van Dijk, Karin
06-54688011
vandkarin@hotmail.com
2018/2019
Logopedie Ploumen
Arnhem
van Dongen, Femke
06-38423831
info@logopediepraktijkfemkevandongen.nl
2019
Logopediepraktijk Femke van Dongen
Dordrecht
van Dongen, Femke
06-38423831
info@logopediepraktijkfemkevandongen.nl
2019
Logopediepraktijk Femke van Dongen
Dordrecht
van Driel, Elaine
030-6958558
evandriel@planet.nl
2016/2017
E. van Driel
Zeist
van Eck, Anne Wil
06-28324315
annewilvaneck@gmail.com
2019
Logopediepraktijk K. Aalbers
Middelharnis
van Eekeren, Cesca
06-15575665
cesca@logopedievanwersch.nl
2019
Logopediepraktijk van Wersch
Heerlen
van Es, Wilma
0416-672065
wilma@totaallogopedie.nl
2009/2017/2019
Totaal Logopedie
Kaatsheuvel
van Esveld, Rianne
036-5230681
rianne@inalmerelogopedie.nl
2016/2017
In Almere Logopedie
Almere
van Gils, Vera
06-83789622
vera@logopedieterheijden.nl
2019
Logopediepraktijk Terheijden
Terheijden
van Ginkel, Eva
026-3030025
info@evavanginkel.nl
2018
Logopedie Poolman en Smal
Renkum
van Heerde, Marieke
06-22376745
logopedievanheerde@xs4all.nl
2016
Logopediepraktijk Marieke van Heerde
Ede
van Kooten, Sophie
06-51099553
sophie.v.k@live.nl
2018
Logopediepraktijk Buma-Houtman
Bennekom/Veenendaal
van Langh, Irene
0162-430429
i.van.langh@rivas.nl
2006/2017
Rivas Zorggroep
Sliedrecht
van Ling, Iris
06-34017101
i.vanling@hotmail.com
2019
X-press Logopedie
Beek/Elsloo/Cadier & Keer
van Rhijn, Corinne
06-6342060
corinne@lpoudnoord.nl
2018
Logopediepraktijk Oud Noord
Amsterdam
van Rijsewijk, Sandra
06-40084666
sandravanrijsewijk@kpnmail.nl
2019
 
van Urk-Kaptein, Judith
06-42245756
judith@logopedie-urk.nl
2019
Logopediepraktijk Urk
Urk
van Woudenberg, Heleen
 
hvanwoudenberg@planet.nl
2018
Logopedie Rijswijk/Voorburg
Rijswijk/Voorburg
van den Bosch, Lian
040-2552058
lian@spraakentaal.nl
2014/2015
Allround Logopedie Sanne Dingemans
Eindhoven
van den Slokkers-Berg, Alet
010-4749363
alet@stemoptimaal.nl
2012/2018
Logopediepraktijk Vlaardingen / Stem Optimaal
Vlaardingen
van der Brugh, Stephanie
0412-672229
stephanie.vanderbrugh@brabantzorg.eu
2016/2017
BrabantZorg, de Wellen
Oss
van der Kolk, Ans
06-15174911
ans.vanderkolk@liberein.nl
2019
Liberein
Enschede
× Home Einders Educatie Educatie op maat Cursus agenda Links Wist u dat...? Contact Cursussen Inschrijven Register